sobota, 7 listopada 2015

Dlaczego się zdradzamy?

Czy to jednorazowy skok w bok, sporadyczne przygody czy długotrwały romans – zdrada ma wiele twarzy, ale stoją za nią podobne przyczyny. Rutyna codziennego dnia, problemy z dziećmi albo nuda. Z takimi problemami w związku stykają się detektywi rozmawiając ze swoimi klientami.

Ze zdradą zawsze wiążą się duże emocje, namiętność, żar i pożądanie. Brak takich przeżyć w stałych związkach jest najczęściej pierwszą przyczyną, dla której mężowie i żony decydują się na romans czy choćby jednorazowy seks. – Nie ma co oczekiwać, że w związku z kilkuletnim stażem, gdzie najważniejsze miejsce zajmują dzieci i kredyt na mieszkanie da się utrzymać taką namiętność, jak pomiędzy kochankami, którzy widują się raz na kilka dni, nie obciążają się problemami a każde ukradkowe spotkanie budzi podniecenie i gorące emocje – przekonuje Agata Wypiór z agencji detektywistycznej Detektyw24. To właśnie ta adrenalina, ucieczka od codzienności tak pociąga wiele osób, które decydują się na zdradę.

Bądźmy szczerzy, większość z nas marzy o szczęśliwej rodzinie, małym białym domku i o tym poczuciu, że nie jest się samemu. Z drugiej jednak strony rutyna dnia codziennego, problemy finansowe i z dziećmi powodują, że dbałość o namiętność oraz żar między małżonkami schodzi na drugi plan. – I to największy błąd, jaki można zrobić. Wówczas te przyziemne nudne sprawy denerwują jeszcze bardziej, a pokusa poczucia adrenaliny towarzyszącej zdradzie wydaje się nie do odparcia – dodaje Agata Wypiór, prywatny detektyw. Kochanka zawsze ma ochotę na seks, nosi świetną bieliznę, jest w dobrym humorze, a po seksie zamiast rozmawiać o problemach dzieci w szkole woli... jeszcze jeden seks. - Facetów to kusi, podobnie jak kobiety uwiedzione przez kochanków, którzy nie mają problemów w łóżku wywołanych stresującą pracą - mówi Agata Wypiór.

Detektywi realizując zlecenia dotyczące dostarczania dowodów zdrady bardzo długo rozmawiają ze swoimi klientami. – Musimy dobrze poznać okoliczności, aby skutecznie przeprowadzić obserwację. Z tych rozmów najczęściej wyłania się obraz związku szczęśliwego na pozór, w którym zabrakło romantycznych chwil, namiętnego seksu, czułości, długich rozmów i wieczorów spędzanych poza domem z dala od problemów i krzyczących dzieci – twierdzi Agata Wypiór.

Detektyw Katowice przeprowadzi obserwację, potwierdzi lub zaprzeczy podejrzeniom o zdradę. – Dzięki materiałom zdobytym przez nasze biuro detektywistyczne łatwiej jest przeprowadzić rozwód, wnosić o stwierdzenie winy zdradzającego małżonka, bo zdrada bez względu na przyczynę, jest naganna, a zdradzający powinien ponieść konsekwencje swoich działań – dodaje Agata Wypiór.

fot. amazonaws.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz