wtorek, 3 listopada 2015

Detektyw24 - szybko, skutecznie i dyskretnie

Detektywistyka to szczególna branża, w której zaufanie i pewność w wyborze właściwej firmy są dla klientów kluczowe. Powierzając detektywom swoje najbardziej osobiste i poufne sprawy każdy chce mieć gwarancję, że jego zlecenie będzie zrealizowane szybko, skutecznie i dyskretnie. Jedynym wyborem zapewniającym to wszystko jest agencja detektywistyczna Detektyw24.- Zdajemy sobie sprawę z ogromnej wagi spraw powierzanych nam przez klientów. Do każdej podchodzimy indywidualnie, przygotowujemy dedykowaną strategię i delegujemy najlepszych ekspertów w kraju w zakresie detektywistyski – zapewnia Krzysztof Szaruga, szef biura detektywistycznego Detektyw24. Każdy klient, który trafia do jednego z detektywów pracujących dla tego biura może być pewny, że zaopiekują się nim wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy z zakresu bezpieczeństwa oraz usług detektywistycznych.

–Sprawa, którą zleciłem do agencji Detektyw24 była mocno skomplikowana. Wcześniej dwie inne agencje bezradnie rozłożyły ręce, aż polecono mi to biuro. Od początku czułem, że jestem traktowany indywidualnie, a sposób realizacji mojego zlecenia był omawiany i przygotowywany przez grupę ludzi. Dzięki temu, że zanim zabrali się do pracy w terenie przygotowali dobrą strategię i szczegółowy plan działania czynności terenowe nie zajęły dłużej niż tydzień. Dodatkowo, dostałem od nich namiary do kancelarii prawnych, które doskonale wiedziały jak wykorzystać zgromadzony materiał, a ja nie musiałem tracić czasu na szukanie prawników – opowiada Pan Piotr, jeden z Klientów agencji detektywistycznej Detektyw24.

Przygotowanie szczegółowego planu działania dostosowanego do realizowanej sprawy to pierwszy krok w każdym prowadzonym zleceniu. – Oferujemy naszym Klientom kompleksowe wsparcie, łącznie z obsługą prawną. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych Zleceniodawców oraz gwarantujemy, że zgromadzony materiał będzie wykorzystany w sposób skuteczny w postępowaniu sądowym – dodaje Krzysztof Szaruga.

Agencja Detektyw24 jest jedyną w Polsce firmą ogólnokrajową. - Nie znaczy to, że w razie potrzeby wysyłamy detektywa na drugi koniec Polski. To znaczy, że on już tam jest i czeka na podjęcie czynności. Zazwyczaj czas rozpoczęcia pracy nie przekracza trzech godzin od podpisania umowy, a sieć zespołów detektywów w na terenie kraju gwarantuje jednolite ceny i brak ukrytych kosztów – wyjaśnia zasady działania biura Katarzyna Bracław, jeden z prywatnych detektywów z agencji Detektyw24. Dla wielu klientów osobisty kontakt z detektywem jest konieczny biorąc pod uwagę delikatność powierzanych spraw. – W każdym województwie mamy swoich ludzi. To pozwala zlecić zlecenie w Warszawie i realizować je przykładowo w Trójmieście bez żadnych dodatkowych kosztów - dodaje Katarzyna Bracław.

W pracy detektywów kluczowe znaczenie ma szybkość podjęcia działań. – Na terenie Polski działa dla nas ponad trzydzieści zespołów detektywów, a w samej tylko Warszawie możemy prowadzić nawet dziesięć spraw jednocześnie. W każdej chwili jesteśmy w stanie zapewnić interwencję detektywa w dowolnym miejscu w kraju – przekonuje Krzysztof Szaruga. Skuteczność jest obok szybkości podejmowanych działań istotnym warunkiem przy wyborze biura detektywistycznego. – Nasi detektywi przy realizacji zleceń korzystają z najnowocześniejszego sprzętu, który pozwala zwiększyć skuteczność i skrócić czas prowadzonych czynności. A doświadczenie wielu lat pracy i tysiące zrealizowanych zleceń pozwalają nam na gwarantowanie skuteczności w prowadzonych sprawach – dodaje Katarzyna Bracław.

Mottem, które przyświeca detektywom z agencji Detektyw24 jest: gwarancja skutecznego działania z zachowaniem pełnej dyskrecji. - Każdego roku setki Klientów przekonują się, jak wcielamy nasze motto w życie – podkreśla Krzysztof Szaruga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz