niedziela, 11 października 2015

Jak poznać zdradę u faceta?

Kobiety są emocjonalne, łatwiej się zakochują i szybciej można poznać po nich, że wdały się w romans. A jak rozpoznać zdradę u mężczyzny?

Jednorazowy skok w bok jest u mężczyzny niemal nie do wykrycia, o ile skruszony mąż nie przyzna się do słabości przed partnerką lub „życzliwi” znajomi wezmą sprawy w swoje ręce. Jednak, kiedy facet wdaje się w długotrwały romans czy mówiąc wprost – zaczyna prowadzić podwójne życie jest cała lista symptomów zdrady. Oto najważniejsze z nich.

Zmiana zachowania w seksie. Nie oznacza to, że jego zainteresowanie seksem jest mniejsze. – Taki schemat się utarł: facet, kiedy zdradza rzadziej ma ochotę na seks ze stałą partnerką. I może właśnie dlatego, zupełnie odwrotnie, aby partnerki nie niepokoiła mniejsza aktywność w łóżku chce uprawiać seks dużo częściej – wyjaśnia Katarzyna Bracław z agencji detektywistycznej Detektyw24 i podkreśla, że każda zmiana zachowania w łóżku powinna wzbudzać podejrzenia.

Zaczyna wychodzić z kolegami. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ostatni wspólny wypad z kolegami był… podczas jego wieczoru kawalerskiego. – Pojawienie się nowych kolegów, o których nic nie mówi, a którzy nagle stali się najlepszymi kompanami do spędzania wszystkich weekendów powinno zastanowić czy to jednak nie jakaś koleżanka pochłania go tak bardzo – radzi Katarzyna Bracław.

Ma nowe ubrania lub perfumy. – Tutaj rozwiązania są dwa: albo facet sam kupił sobie nowe ciuchy i super perfumy, aby zrobić na kimś wrażenie lub dostał je w prezencie od jakiejś kobiety. W każdym z przypadków jest powód, aby detektywi wkroczyli do akcji – przyznaje Dariusz Gałka.


Prywatny detektyw pomoże dotrzeć do prawdy i ustalić, czy zmiany w zachowaniu męża są spowodowane romansem. Materiał zgromadzony podczas obserwacji da odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Może być także wykorzystany w sądzie podczas rozwodu, a detektyw wystąpi w sądzie jako świadek potwierdzając zebrane informacje i pomagając w ten sposób zdradzonej kobiecie w uzyskaniu rozwodu z orzeczeniem o winie męża.

Chcesz udowodnić zdradę swojego faceta?
Skontaktuj się!

Katarzyna Bracław
tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

fot. slate.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz