sobota, 23 grudnia 2017

Zdradę odkrywamy w Święta

Święta to dla większości z nas czas spędzony z rodziną, wspólnych przygotowań a potem celebrowania. Niestety, to także czas kiedy w każdym roku mnóstwo osób dowiaduje się, że ich połówki mają te wyjątkowe dni chciałyby spędzić zupełnie gdzie indziej.


Telefony detektywów urywają się już w trakcie świąt. Pierwszym powodem, który najczęściej daje do myślenia są… prezenty. Myszkując w poszukiwaniu prezentu lub odnajdując go zupełnie przypadkiem wiele osób doznaje szoku podczas kolacji wigilijnej, gdy pod choinką zamiast biżuterii czy perfum znajduje fartuszek lub kolejną parę skarpet. Pojawia się pytanie, kto w takim razie dostał ten kosztowny drobiazg. 

- Wiele razy słyszymy historie kobiet, które w swoich przygasłych związkach odnajdują zupełnie przypadkiem ślicznie zapakowany łańcuszek czy bieliznę. Mają nadzieję, że mężowie chcą na nowo rozpalić płomień uczuć i z niecierpliwością oczekują momentu wręczania prezentów. Znajdując fartuszek, garnek lub grube skarpety przeżywają totalny szok. Decydują wtedy, aby sprawdzić kim jest osoba, do której trafił gustowny drobiazg w ślicznym pudełeczku - wyjaśnia Józef Polikowski z agencji Detektyw24.

Z kolei, Katarzyna Bracław zwraca uwagę na to, że żony i mężowie posiadający drugie życie poza domem w świątecznych przygotowaniach uczestniczą tylko ciałem. - Brak jest zaangażowania w sprzątanie i gotowanie. Zamiast stanowić dodatkową parę rąk w przygotowania, w dłoniach bez przerwy jest telefon i niekończone się pisanie SMS-ów. Mimo przedświątecznej gorączki tą rezerwę widać gołym okiem. Bardzo często takie zachowanie daje do myślenia i nakazuje sprawdzić, gdzie druga połówka obecna była duchem - wyjaśnia detektyw.

Święta - kojarzy się jako czas spokoju, odpoczynku i radości. Niestety dla wielu mężów i żon to czas, w którym wali się świat i pod choinką znajdują prawdę o niewierności współmałżonka.


Jeżeli w Święta dostrzegłaś symptomy zdrady swojego partnera sprawdź go!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz