czwartek, 18 czerwca 2015

Warszawa: Stolica Polski i zdrady

Stołeczna Warszawa to największe polskie miasto, które według analityków może być porównywane z metropoliami europejskimi. Stolica ze względu na pełnione funkcje stała się centrum gospodarczym kraju. Żyje w nim 1,7 mln zarejestrowanych mieszkańców, a 2,5 mln codziennie przyjeżdża do pracy. W sumie Warszawa przyciąga 4,5 % ogólnej populacji całego kraju. 

Chętnych do życia w stolicy nie brakuje, bo miasto ma stosunkowo niskie bezrobocie (zaledwie 3,6 procent) i wysokie płace sięgające średnio 5 tysięcy zł brutto. Chłonny rynek jak magnes przyciąga biznesmenów. Gigantyczną inwestycje chcą przeprowadzić w Polsce Zjednoczone Emiraty Arabskie. Istnieje duża szansa, że to właśnie w Warszawie szejkowie wybudują dzielnice o powierzchni 20 hektarów, na której pojawią się apartamentowce z hotelami, częścią komercyjną i drogami. 

Niezależnie od powodzenia inwestycji Warszawa już dzisiaj kusi wysokimi zarobkami, wygodnym życiem i całą masą nierzadko grzesznych rozrywek. W prawie dwu milionowej metropolii ludzie stają się anonimowi - Czują się trochę jak na seks wakacjach w Tajlandii, gdzie wszystko można, bo zna nas niewiele osób, a żona została na drugim końcu świata i na pewno się nie dowie - żartuje Katarzyna Bracław z agencji detektywistycznej Detektyw24.

Według badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej pod kierownictwem prof. Mariusza Jędrzejko mieszkańcy wielkich i średnich miast zdradzają dziesięciokrotnie częściej niż ci ze wsi. Metropolie oferują wiele pokus, których nie znajdziemy na wsi. Zdaniem licencjonowanych detektywów z Warszawy, panowie chętnie odwiedzają stolice, bo zawsze znajdą coś dla siebie. Nie brakuje nocnych klubów i burdeli (szacuje się, że roczne obroty usług z branży erotycznej mogą sięgać nawet 20 mld zł). Tylko w centrum miasta można znaleźć kilkanaście takich lokali.

W samej Warszawie jest około 90 tradycyjnych burdeli. Najwięcej w Śródmieściu, na Mokotowie, Woli i Ochocie. Ostatnio modne stały się również tzw. mieszkaniówki, w których dziewczyny żyją, na co dzień i uprawiają płatny seks - obecnie jest ich prawie 400.

- Na szybki seks bez zobowiązań jeżdżą wszyscy. Single, w związkach i żonaci. Najwięcej klubów ze striptizem, burdeli i ulotek agencji towarzyskich za szybą samochodów znajdziecie w Warszawie - przekonuje detektyw Katarzyna Bracław - Wiele moich zleceń dotyczy dostarczania dowodów zdrady. Ale wbrew stereotypom panie zdradzają równie często jak panowie. Spotykają się z kochankami w hotelowych pokojach. Zdarza się, że coraz częściej decydują się nawet na panów do towarzystwa.

Specjaliści z agencji Detektyw24 dyskretnie sprawdzą jak magia Warszawy działa na waszą drugą połówkę. Dostarczą dowodów zdrady i zapewnią fachową pomoc przy sprawie rozwodowej. Może się także okazać, że podejrzenia to tylko fałszywy alarm, a wasz związek ma się świetnie. Tak czy inaczej lepiej wiedzieć od razu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz