piątek, 6 marca 2015

Tu jestem!

Nie wiesz, co dzieje się z Twoją rodziną, samochodem, jachtem, lub przesyłką? Od dzisiaj możesz już wrzucić na luz. Mini lokalizator GPS Queclink GL200 pozwoli Ci być zawsze na bieżąco. Zafunduj sobie prywatny monitoring i trzymaj rękę na pulsie przez całą dobę. 

GPS Queclink GL200 działa jak elektroniczny tropiciel. Sprawdza się idealnie zarówno przy ustalaniu lokalizacji samochodów, towarów jak i osób. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwo przymocujesz urządzenie do podwozia auta albo schowasz w kieszeni. Solidna konstrukcja i wodoodporna obudowa sprawia, że Queclink GL200 działa w każdych warunkach.

Teraz Ty także poczujesz się jak detektyw. Wbudowany moduł GPS i Satelitarny System Wspomagający umożliwia namierzanie z dokładnością nawet do 2 metrów przez 24/h, a aktualizacja rzeczywistej pozycji następuje niemal natychmiast.  Czujnik ruchu uruchamia się za każdym razem, kiedy samochód, przesyłka albo osoba się przemieszczają. Jeśli się nie poruszamy urządzenie przechodzi w stan uśpienia.

Obsługa GPS Queclink GL200 jest banalnie prosta. Do urządzenia wkładamy kartę SIM i to już właściwie wszystko. Potem wystarczy tylko zadzwonić na numer telefonu przypisany do karty. Informacje o bieżącej lokalizacji i stanie naładowania tropiciela otrzymamy SMS-em w postaci linków do mapy.

Oprócz kontrolowania samochodów i cennych przesyłek mini lokalizator GPS Queclink GL200 idealnie sprawdza się przy monitorowaniu starszych osób, dzieci przez rodziców lub pracowników przez pracodawcę. Zdarza się także, że używają go ludzie podejrzewający siebie o zdradę.

- Osobiste lokalizatory to dzisiaj bardzo popularny produkt. Oprogramowanie jest niezwykle proste w instalacji i obsłudze. Sięgają po nie właściciele firm i rodzice, którzy chcą mieć pod kontrolą dzieci, albo starsze osoby z rodziny, bo urządzenie posiada funkcje SOS. Zawsze powtarzam, że warto w porę zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych, bo jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony jest. Oczywiście, wśród naszych klientów zdarzają się także osoby zdradzane, które inwigilują potem niewiernych partnerów - wyjaśnia Krzysztof Szaruga z agencji Detektyw24

Mini lokalizator GPS Queclink GL200 skonfigurowany jest pod platformę Orange. Zestaw zawiera uchwyt do mocowania z niezwykle mocnymi magnesami neodymowymi, ładowarkę i instrukcje. Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest pod adresem: http://sklep-detektyw24.net/pl/p/Mini-Lokalizator-Queclink-GL200/148#prettyPhoto

Nie czekaj, bądź na bieżąco już dziś!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz