czwartek, 22 stycznia 2015

Spyphone prawdę Ci powie

Są w życiu takie chwilę, że czasami chcielibyśmy się rozdwoić i być w dwóch miejscach naraz. Okazuje się, że to możliwe. Wystarczy smartfon i specjalne oprogramowanie pozwalające w pełni nadzorować drugi telefon bez wiedzy jego właściciela.

Trzymanie ręki na pulsie jeszcze nigdy nie było tak proste. Smartfony, które zastąpiły tradycyjne telefony komórkowe stały się idealnym narzędziem do kontrolowania innych. Sprzęt i oprogramowanie świetnie nadaje się do monitorowania pomieszczeń, starszych osób, dzieci przez rodziców lub pracowników przez pracodawcę. Zdarza się także, że używają go ludzie podejrzewający siebie o zdradę.

- Odkąd zaczął się boom na smartphony zainteresowanie takim sprzętem zdecydowanie wzrosło, a chętnych nie brakuje. To dzisiaj bardzo popularny produkt. Oprogramowanie jest bardzo proste w instalacji i obsłudze. Sięgają po nie rodzice, którzy chcą mieć pod kontrolą dzieci. Zawsze powtarzam, że warto w porę zadbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych i zdecydować się na telefon, który może więcej. Oczywiście, wśród naszych klientów zdarzają się także osoby zdradzane, które inwigilują potem niewiernych partnerów - wyjaśnia Krzysztof Szaruga z agencji Detektyw24

Spyphony to najpopularniejsze na rynku, podrasowane, modele smartphonów, które dają właścicielowi pełen dostęp do czynności wykonywanych przez użytkownika komórki. Oprogramowanie pozwala w pełni kontrolować to, co dzieje się na ekranie urządzenia w sposób zdalny i niewykrywalny dla jego posiadacza. Rejestruje wszystkie operacje wykonane w telefonie i przesyła informacje o nich osobie monitorującej.

Oprogramowanie najczęściej instalowane jest na Androidzie i systemie firmy Apple - iOS. Spyphone oferuję niemal nieograniczone możliwości kontroli drugiej osoby bez jej wiedzy: nasłuchiwanie na żywo rozmów prowadzonych na drugim telefonie, nagrywanie rozmów oraz możliwość ich późniejszego wysłania na E-Mail lub serwer, bezpośrednie nasłuchiwanie otoczenia na żywo z funkcją nagrywania, monitorowanie wysyłanych i odbieranych wiadomości SMS i MMS, przesyłanie wszystkich wiadomości E-Mail z monitorowanego telefonu na określona skrzynkę pocztową, dostęp do wiadomości wysyłanych za pomocą komunikatorów społecznościowych, GPS pozwalający na uzyskanie informacji o lokalizacji telefonu z dokładnością do 5 metrów, wysyłanie zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym w telefonie i dźwięków nagranych dyktafonem. To tylko najpopularniejsze z opcji. 

Oprogramowanie Spyphone jest aplikacją bezobsługową, działa we wszystkich sieciach GSM w trybie niewidocznym dla posiadacza telefonu. Nie wymaga od osoby nadzorującej odrywania się od codziennej pracy żeby kontrolować i sterować jego funkcjami.

- Klasyczne podsłuchy komórek były bardzo łatwe do wykrycia. Zawsze dało je się jakoś zagłuszyć. Program pozwalający na pełną inwigilacje to już poważniejsza sprawa. Oprogramowanie jest praktycznie niezauważalne. Jedyna metoda to wgranie software'u od nowa - tłumaczy detektyw Katarzyna Bracław. - Ale, taka sytuacja ma czasami swoje plusy - dodaje.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz