poniedziałek, 1 grudnia 2014

W miłości jak w życiu - dobrze być przezornym

Jak powiedział Włodzimierz Iljicz Lenin - zaufanie jest dobre, ale kontrola jeszcze lepsza. Smutne jest to, że pierwszy przywódca Rosji Radzieckiej niestety miał rację. Co prawda nikt nie stosuję dzisiaj represji za brak lojalności, ale z uczciwością bywa różnie. Zwłaszcza z tą lokowaną w uczuciach. Dlatego zawsze warto sprawdzić, czy życiowa inwestycja faktycznie się opłaci.

Sprawdzanie lojalności partnera staje się coraz popularniejsze. I chociaż zdaniem psychologów brak zaufania i podejrzliwość na ogół nie prowadzą do dobrych rozwiązań czasami warto zaryzykować bo to jedyny sposób, żeby mieć stuprocentową pewność. - Jeszcze kilka lat temu zgłaszały się do nas głownie kobiety. Wizyta faceta podejrzewającego żonę o zdradę była rzadkością. Dzisiaj przychodzą zarówno panie jak i panowie. Proporcje się wyrównały. Poproszenie o pomoc w wykryciu niewierności nie jest już postrzegane jako powód do wstydu. Potępia się wyłącznie tego kto zdradza - wyjaśnia Krzysztof Szaruga z agencji Detektyw24.

Tylko w 2013 roku w Polsce rozwiodło się 66 tysięcy par. Zwykle z powodu zdrad małżeńskich. Zaufanie stało się dzisiaj towarem deficytowymi. Dlatego tak wiele par decyduję się na prześwietlenie swoje drugiej połówki. Specjalistyczne agencje detektywistyczne szukają dowodów niewierności i sprawdzają uczciwość przyszłej żony lub męża przed ślubem. - Sygnałem mogą być skrywane tajemnice, niechęć do odwiedzenia rodzinnych stron czy spotkań ze znajomymi - tłumaczy detektyw Krzysztof Szaruga.

Żyjemy w dużych anonimowych miastach gdzie zdrada jest trudna do wykrycia, dlatego detektywi z agencji Detektyw24 radzą by zwracać uwagę na wszystkie zachowania partnera, które odbiegają od normy. Bardzo często niewierna osoba przestaje interesować się swoją drugą połówką. Nie angażuję się w konwersacje i coraz bardziej skupia się na sobie. Paradoksalnie po latach wspólnego związku nagle zaczyna eksperymentować z wyglądem. - Pojawiają się nowe, modne ciuchy. Ekstrawagancka bielizna, markowe perfumy i częstsze wizyty na siłowni. Niestety bardzo  rzadko są to zmiany, które mają ożywić stałą relację. Praktyka pokazuje, że osoby, które zaczynają się tak zachowywać starają się przypodobać ''komuś trzeciemu'' – zaznacza detektyw Katarzyna Bracław. Kolejną oznaką zdrady może być nagła zmiana planu dnia. Wydłużone godziny pracy, liczne spotkania i podróże służbowe, które sprzyjają nawiązywaniu romansów. Warto również zwrócić uwagę na to jak reaguje partner gdy zbliżamy się do jego telefonu komórkowego albo laptopa. Niewierne osoby są często panicznie przywiązane do tych urządzeń. W końcu zostaje także "niewinny flirt w kawiarni", który wbrew pozorom może być bardzo niebezpieczny.

Podobno miłość może wszystko wybaczyć, ale czasami poczucie zdrady jest zbyt silne. I chociaż mogłoby się wydawać, że czego oczy nie widzą tego sercu nie żal to w głowie kotłują się setki pytań o wierność naszej drugiej połówki. W takiej sytuacji zawsze warto  skorzystać z fachowej pomocy detektywów, bo jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony jest.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz