czwartek, 18 grudnia 2014

Święta sprzyjają zdradzie

Hoł, hoł, hoł, coraz bliżej święta. Chwile pełne miłości i prezentów zarezerwowane wyłącznie dla najbliższych. Tylko, kim są Ci najbliżsi? Okazuje się, że oprócz rodziny Boże Narodzenie to czas także dla kochanków.


Święta tradycyjnie rezerwujemy dla najbliższych. Ale czy wszyscy określają tym mianem rodzinę i przyjaciół? Niekoniecznie. Wiedzą o tym dobrze detektywi, którzy właśnie w święta mają pełne ręce roboty. Nie jest to jednak dla nich łatwy moment na przekazywanie złych informacji. W końcu Boże Narodzenie powinno być czasem spokoju i radości, jednak wiele zranionych osób chce poznać prawdę.

- Kilka dni temu przyszedł do nas mężczyzna, który poprosił o błyskawiczne działanie. Odkrył "coś" niedawno i bardzo chciałaby poznać prawdę jeszcze przed świętami, żeby wiedzieć, na czym stoi - opowiada Katarzyna Bracław z agencji Detektyw24. - Podobnych spraw w okolicach Bożego Narodzenia mamy bardzo wiele - dodaje.

Aż dwa międzynarodowe badania dotyczące seksualności w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pokazują, że jest to czas nie tylko sprzyjający zacieśnianiu rodzinnych więzi. Okazuje się, że jest to również idealny moment na zdradę. Firmowe wigilie, często suto zakrapiane alkoholem, korzystnie wpływają na flirtowanie. A to już tylko krok do seksu w biurowym gabinecie. Wielu niewiernych partnerów postara się także by w święta, chociaż na chwilę odwiedzić swoją kochankę albo kochanka.

Chociaż wydawałoby się, że święta powinny być czasem pełnym miłości i refleksji to coraz więcej osób decyduję się przetestować uczciwość swojej drugiej połówki. - Każdego roku najwięcej pracy mamy właśnie w wakacje i Boże Narodzenie. To szczytowe okresy, kiedy ludziom zależy na szybkim sprawdzeniu wierności partnera. Jeśli w święta ktoś rezerwuje sobie czas na plotki z kumplami warto potraktować to jak sygnał alarmowy - wyjaśnia detektyw Krzysztof Szaruga.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz