niedziela, 21 grudnia 2014

Świąteczny skok w bok jest łatwiejszy do wykrycia niż myślisz


Podobno raz w roku jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy. Zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory. Podobno, bo chociaż święta powinny być czasem spokoju i miłości zdarza się, że to tylko cisza przed burzą.

Są ludzie, którzy tak jak synoptycy potrafią przewidzieć nadciągające chmury. To detektywi, dla których okres Bożego Narodzenia to zawsze ręce pełne roboty. I chociaż wiele osób może się zdziwić ostatnio przeprowadzone badania pokazują, że właśnie w okresie świąt do zdrad dochodzi wyjątkowo często.

Zdaniem specjalistów od niewierności, jeśli nasza druga połówka nie angażuje się w świąteczne przygotowania to znak, że coś może być nie tak. - Zwykle nieuczciwi partnerzy szukają wymówek, żeby za wszelką cenę wyrwać się z domu. Mimo rodzinnej atmosfery myślami są gdzieś indziej. Zastanawiają się jak bez wzbudzania podejrzeń odwiedzić kochankę lub kochanka. I oczywiście wręczyć swój prezent - tłumaczy Krzysztof Szaruga z agencji Detektyw24

- Z świątecznymi prezentami też bywają ciekawe historie - opowiada detektyw Katarzyna Bracław. Coraz częściej pojawiają się u nas zarówno panie jak i panowie dosłownie zaskoczeni podarunkami, jakie otrzymali. Na przykład żona znajduje w kieszeni męża paragon na wyjątkowo drogi pierścionek z brylantem. A pod choinkę dostaje pięknie opakowany mikser kuchenny. Nic dziwnego, że w głowie pojawia się pytanie, do kogo trafił pierścionek?

Według ankiety przeprowadzonej przez międzynarodowy serwis randkowy Victoria Milan, aż 58 % niewiernych panów i 71% zdradzających pań zrobi wszystko, żeby w święta, chociaż na chwilę znaleźć się w objęciach kochanki albo kochanka. Patrząc na te wyniki pewnie nikogo nie powinno dziwić, jeśli w Boże Narodzenie żona będzie chciała wyjść o 14-stej z domu na "samotną przechadzkę". 

Badanie świątecznej niewierności nie jest już tylko domeną "wyzwolonego Zachodu". Od niedawna na taki krok decyduję się również coraz więcej Polek i Polaków. Nie zaskakuje to detektywów, którzy tradycyjnie najwięcej pracy mają w wakacje i święta. I chociaż nikt nie lubi przekazywać złych informacji w Boże Narodzenie czasami nie ma innego wyjścia. Mimo wszystko Wesołych Świąt!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz