poniedziałek, 3 listopada 2014

Panie zdradzają panów równie często

Są piękne, wykształcone i spełnione zawodowo. Lubią eksperymentować w łóżku i nie wstydzą się tego. Zdarza się, że posiadają także wielu partnerów naraz. Z takim typem wyzwolonych kobiet coraz częściej spotykają się detektywi z agencji Detektyw24.
Zmienia się stereotyp, że tylko mężczyźni zdradzają. Panie są wyemancypowane. Zarabiają na siebie i rodzinę. Czują się bardziej atrakcyjne niż kiedyś, ponieważ są samodzielne - wyjaśnia Dr n. med. Anna Pieprzowska-Białek - specjalista ginekologii i seksuologii. Rewolucja obyczajowa sprawiła, że kobiety częściej i odważniej decydują się na realizacje swoich pragnień seksualnych. – Skończyły się czasy kiedy odwiedzały nas głównie panie. Dzisiaj pojawia się coraz więcej panów podejrzewający, że żona ma kochanka. Przyjmujemy zlecenie i okazuje się, że „podejrzana” zdradza męża, ale z nie z jednym, a z kilkoma mężczyznami – opowiada Katarzyna Wrzesińska z agencji Detektyw24.

76% - tyle wynosi prawdopodobieństwo popełnienia zdrady przez któregoś z partnerów. Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy w stanie zrobić to osobie, której ślubowaliśmy wierność. A jednak z badań przeprowadzonych pod kierownictwem socjologa prof. Mariusza Jędrzejko z Centrum Profilaktyki Społecznej wynika, że zarówno młodzi Polacy jak i Polki zdradzają coraz częściej. Prym wiodą mężczyźni (39 proc.) Kobiety zdradzają rzadziej (29 proc.) choć ich romanse trwają dłużej i są stabilniejsze. Najwięcej zdradzają ludzie zamożni z wyższym wykształceniem i na wysokich stanowiskach. Bez względu na to, czy jest to mężczyzna, czy też kobieta. Zwykle okresem masowych skoków w bok są firmowe wyjazdy – potwierdzają badania. 

Według seksuologów bardzo dużą popularnością cieszą się również zdrady przez Internet. Prawie połowa mężczyzn i duży odsetek kobiet intensywnie korzystających z sieci przyznaję się do romansu. Przyszłych partnerów poznają na portalach randkowych lub społecznościowch. - Z opowiadań klientek, jak i klientów wynika, że na takich portalach znalezienie towarzysza do łóżka jest banalnie proste. Dochodzi jednak do sytuacji, kiedy to panie przejmują pałeczkę i stają się coraz bardziej śmiałe. Zdarza się, że panowie są wręcz zadziwieni takim zachowaniem – twierdzi Katarzyna Wrzesińska z agencji detektywistycznej Detektyw24

Ze względów religijnych rzadko się rozwodzimy, ale chętnie zdradzamy. Jak wynika z danych serwisu Asleymadison.com (red. przyp. Polska jest 38. krajem, w którym uruchomiono serwis). Platforma umożliwia nie tylko znalezienie romansu, ale także zachowanie go w tajemnicy.  Aż  88% użytkowników portalu stanowią zamężne kobiety po trzydziestce szukające partnera seksualnego.

Ponieważ Polacy starają się ukrywać swoje skoki w bok, zdrady rzadko wychodzą na jaw od razu. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się usługi detektywistyczne. Śledzenie niewiernego partnera trwa zwykle dwa tygodnie. W tym czasie zbierany jest konkretny materiał dowodowy. W razie potrzeby pracownicy agencji Detektyw24 mogą również wystąpić w roli świadków w czasie rozprawy rozwodowej. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz