czwartek, 1 października 2015

Jak rozpoznać, że kobieta zdradza?

Według ostatnich badań dotyczących dochowania wierności co trzecia kobieta przynajmniej raz zdradziła swojego partnera. Jak rozpoznać, że partnerka złamała obietnicę wierności?


Psychologowie podkreślają, że kobiety dużo łatwiej ulegają emocjom i zakochują się. Zdradzający mężczyźni z łatwością potrafią zachować zimną krew i z kamienną twarzą zapewniać swoje partnerki o wierności mając na koncie jednorazowy skok w bok lub kochankę na stałe. Kobietom nie przychodzi to już tak łatwo.

- Często słyszymy o tym, że żony i partnerki naszych klientów nie potrzebują już czułości chociaż wcześniej długie godziny mogły spędzać wtulone w swoje drugie połówki. Kobietom dużo trudniej przychodzi dzielenie się sobą stąd kobieta, która dostaje oznaki czułości od innego mężczyzny nie potrzebuje już ich od swojego męża – wyjaśnia Krzysztof Szaruga detektyw z agencji detektywistycznej Detektyw24.

Innym znakiem, który powinien dać do myślenia mężom jest skupianie uwagi na wszystkich dookoła poza sobą. – Chcą odsunąć od siebie zainteresowanie, ponieważ boją się, że jakiś szczegół zdradzi ich tajemnicę – dodaje detektyw Krzysztof Szaruga. Zajmują się dziećmi, partnerami i domem swoje potrzeby i problemy pozostawiając w cieniu.

Emocjonalność kobiet może mieć także przełożenie w tym, że stają się kłótliwe. Nowy związek, nowy mężczyzna pochłania i fascynuje je tak bardzo, że tracą zainteresowanie dotychczasowym partnerem. Wtedy często dają temu wyraz stając się nerwowe, kłótliwe i wyolbrzymiają wady partnera, które dotychczas uważały co najwyżej za nieszkodliwe „dziwactwa”. – Nawet takie drobiazgi, jak rozrzucone ubrania, kubek postawiony na stole zamiast wstawiony do zmywarki urastają do rangi wielkich problemów i są powodem do wszczęcia ogromnej awantury, a wszystko dlatego, że nudzi i męczy ją dotychczasowe życie – wyjaśnia Krzysztof Szaruga.

Do biura detektywistycznego Detektyw24 zgłasza się coraz więcej mężczyzn zaniepokojonych zachowaniem swoich partnerek. Prowadzona obserwacja wyjaśnia, że zamyślenie, kłótliwość lub nagła oziębłość jest wynikiem płomiennego romansu i nowego mężczyzny. Detektywi dochodzą do prawdy, a wynik przeprowadzonego śledztwa stanowi raport wraz z materiałem zdjęciowym do swobodnego wykorzystania w sądzie.

Chcesz wiedzieć, czy Twoja partnerka jest wierna?
Sprawdź ją.

Krzysztof Szaruga
tel.: +48 883 600 000
e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net

fot. modernwomandigest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz